AKO MÁ HOKEJISTA DOVOLENKOVAŤ

Aby vám tréningy prípravného obdobia niečo dali, nie je vhodné počas štyroch týždňov dovolenky len oddychovať. Je vhodné, samozrejme okrem plávania, bicyklovania, individuálnych a kolektívnych športov, trocha udržať natrénované hodiny z "letnej prípravy". Prikladáme vám zopár námetov, aby sta nevyšli z formy. Samozrejme, spomeňte si na tréningy, ktoré ste odtrénovali pod vedením vašich trénerov a z toho si odvoďte intenźitu zaťaženia, aby ste si neublížili. Tak, DO CVIČENIA!

 

IDETE ŠTUDOVAŤ DO BRATISLAVY?

Si aktívny hokejista vo veku kadeta, dorastenca, alebo juniora? Ideš študovať mimo svojho bydliska do Bratislavy? Chceš sa okrem štúdia venovať ďalej hokeju? Si vo veku juniora, ideš študovať na FTVŠ a máš záujem aj o trénerskú prax? Kontaktuj mailom vedenie nášho klubu na hokej.dubravka@gmail.com, príp. t.č. 0905 723 873 a dohodneme si všetky možnosti spolupráce.

MOŽNOSŤ UMIESTNENIA REKLAMY

Máte záujem podporiť aktivity nášho klubu? Sústavne pracujeme na zlepšení a skvalitnení podmienok pre prípravu našich hokejistov /-stky. Minulú sezónu sa nám podarilo vytvoriť vlastnú telocvičňu, ktorá je v tomto čase už dosť kvalitne zabezpečená. Vytvorili sme aj hokejovú strelnicu, na nácvik streľby pre našich hokejistov /-stky. Počas celej sezóny sme tri krát v týždni zabezpečovali bezplatné individuálne tréningy špeciálnej prípravy pre našich hráčov /-čky.

ŠPECIÁLNE TRÉNINGY BRANKÁROV BUDÚ POKRAČOVAŤ V AUGUSTE

Posledný špeciálny tréning brankárov v rámci prípravného obdobia bude v utorok 20.6.2017. Tréningy brankárov budú pokračovať opäť v auguste 2017, termíny a časy tréningov budú na stránke zverejnené v dostatočnom predstihu.

TRÉNER ONDREJ KUBO ZLATÝ, GRATULUJEME!

 

Náš tréner prípravky Ondrej Kubo, "presedlal" z hokeja na triatlon. Dôkaz o tom, že náš tréner na sebe pracuje a sa mu aj darí, nájdete v priloženom linku. Tréner, srdečne GRATULUJEME a držíme palce v príprave a v ďalších pretekoch!

POCHVALA AJ PRE NAŠICH TRÉNEROV

Važení rodičia, hráčky a hráči,

svojím vyjadrením ste prispeli k pozitívnemu hodnoteniu našich trénerov, čo sa dostalo do slovenského "hokejového sveta". Ďakujeme vám za váš názor, za vašu aktivitu pri hodnotení. Veríme, že naši tréneri budú cítiť vaše uznanie a vašu podporu aj v ďalšom období. Všetkým vám držíme palce, lebo ak budú šikovní a úspešní hráči, perfektní tréneri, tak bude úspešný aj náš klub.

ŠPECIÁLNE TRÉNINGY BRANKÁROV

Všetci brankári v našom klube trénujú v mesiaci jún všeobecnú prípravu riadne so svojimi družstvami.

CHALLENGE DAY SME ZVLÁDLI TÍMOVO

PITNÝ REŽIM

 

Ani vrcholoví športovci nevedia, ako správne piť. Učí ich to MUDr. Andrea Švrčková. Je to však fungujúci návod pre všetkých.

HOBÁCI V PRÍPRAVE NA WORLD CHALLENGE DAY