Mladší žiaci

máj 21, 2017, 12:53 poobede

PONDELOK (22.5.2017)

5. ročník
Zraz: o 16.15 hod.
Telocvičňa Karola Adlera: 16.30 - 17.45 hod. (všeobecná príprava 75min.)

6. ročník 

VOĽNO

UTOROK (23.5.2017)

5. ročník
Zraz:  o 5.25 hod.
Rozcvička : 5.30 - 5.40 hod. (10min.)
Ľad ZŠ Dúbravka: 6.00 - 7.00 hod. (špeciálna príprava 60min.)
Strečing: 7.05 - 7.20 hod. (15min.)

6. ročník
Zraz: o 16.10 hod.
Rozcvičovňa: 16.15 - 16.50 hod. (všeobecná príprava 35min.)
Ľad ZŠ Dúbravka 17.15 - 18.15 hod. (špeciálna príprava 60min.)
Kompenzačné a strečingové cvičenia: 18.25 - 18.45 hod. (20min.)

STREDA (24.5.2017)

5. ročník
Zraz: o 15.45 hod.
Ihrisko za ZŠ Dúbravka: 16.00 - 17.15 hod. (všeobecná príprava 75min.)

6. ročník
Zraz: o 17.15 hod.
Ihrisko za ZŠ Dúbravka: 17.30 - 18.45 hod. (všeobecná príprava 75min.)

ŠTVRTOK (25.5.2017)

5. ročník
Zraz: o 15.00 hod.
Rozcvičovňa: 15.05 - 15.35 hod. (všeobecná príprava 30min.)
Ľad ZŠ Dúbravka: 16.00 - 17.00 hod. (špeciálna príprava 60min.)
Kompenzačné a strečingové cvičenia: 17.10 - 17.30 hod. (20min.)

6. ročník
Zraz: o 17.30 hod.
Rozcvičovňa: 17.35 - 18.05 hod. (všeobecná príprava 30min.)
Ľad ZŠ Dúbravka: 18.30 - 19.30 hod. (špeciálna príprava 60min.)
Strečing: 19.35 - 19.50 hod. (15min.)

GYMNASTIKA pre 5. a 6. ročník:
Nakoľko sa nám nepodarilo naplniť počet, tak ŠTVRTKOVÝ TERMÍN je na
gymnastiku zrušený.
K dispozícií sú pravidelné GYMNASTICKÉ TRÉNINGY v týchto dňoch:
- UTOROK  (10 hráčov)
- PIATOK   (15 hráčov)

máj 5, 2017, 1:57 poobede

9.5.2017 UTOROK
5. ročník:
Zraz: 5.20 hod. na zimnom štadióne
Ľad (špeciálna príprava): 6.00-7.00 (60min.) + strečing (15min.)
6. ročník:
Zraz: 16.00 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa (všeobecná príprava): 16.10-16.45 (35min.)
Ľad: (špeciálna príprava): 17.15-18.15 (60min.) + strečing a kompenzačné cvičenia (20min.)

10.5.2017 STREDA
6. ročník:
Zraz: 15.45 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa + ihrisko (všeobecná príprava) : 16.00-17.15 (75min.)
5. ročník:
Zraz: 17.15 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa + ihrisko (všeobecná príprava) : 17.30-18.45 (75min.)

11.5.2017 ŠTVRTOK
6.ročník:
Zraz: 15.00 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa (všeobecná príprava) : 15.05-15.35 (30min.)
Ľad (špeciálna príprava) : 16.00-17.00 (60min.) + strečing (15min.)
5.ročník:
Zraz: 17.30 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa (všeobecná príprava) : 17.35-18.05 (30min.)
Ľad (špeciálna príprava): 18.30-19.30 (60min.) + strečing (15min.)

15.5.2017 PONDELOK
6. ročník:
Zraz: 16.15 na Elektrotechnickej škole, ul. Karola Adlera!
Telocvičňa (všeobecná príprava): 16.30-17.45 (75min.)
5. ročník:
Voľno - (budú mať ob-týždeň telocvičňu na striedačku, raz 
6. ročník na ďalší týždeň 5. ročník)

16.5.2017 UTOROK
6. ročník:
Zraz: 5.20 hod. na zimnom štadióne
Ľad(špeciálna príprava): 6.00-7.00 (60min.) + strečing (15min.)
5. ročník:
Zraz: 16.00 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa (všeobecná príprava): 16.10-16.45 (35min.)
Ľad: (špeciálna príprava): 17.15-18.15 (60min.) + strečing a kompenzačné cvičenia (20min.)

17.5.2017 STREDA
5. ročník:
Zraz: 15.45 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa + ihrisko (všeobecná príprava) : 16.00-17.15 (75min.)
6. ročník:
Zraz: 17.15 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa + ihrisko (všeobecná príprava) : 17.30-18.45 (75min.)

SCH
ÔDZA RODIČOV S TRÉNERMI na zimnom štadióne o 19.00 (6.ročník) a o 19.40 (5.ročník) 
(predstavenie trénerov, info o tréningovom procese v prípravnom období, voľba vedúcich v 5. a 
6.ročníku,..)

18.5.2017 ŠTVRTOK
5. ročník:
Zraz: 15.00 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa (všeobecná príprava) : 15.05-15.35 (30min.)
Ľad (špeciálna príprava) : 16.00-17.00 (60min.) + strečing (15min.)
6. ročník:
Zraz: 17.30 hod. na zimnom štadióne
Rozcvičovňa (všeobecná príprava) : 17.35-18.05 (30min.)
Ľad (špeciálna príprava): 18.30-19.30 (60min.) + strečing (15min.)

GYMNASTIKA (oproti zimnému štadiónu):


Pravidelné termíny (2 gymnastické trénerky, bez účasti trénerov a asistentov):

UTOROK      14.00-15.15 (15 hráčov)
ŠTVRTOK     14.15-15.30 (15 hráčov)
PIATOK        14.45-16.00 (15 hráčov)

- je nutné sa nahlásiť na tieto termíny prostredníctvom emailu 
marek.michalek@azet.sk ,na celé prípravné obdobie (Máj - Jún 2017).
- gymnastiku vrelo doporučujem ako doplnok k tréningovému procesu, taktiež plávanie a iné športové hry (futbal , hádzaná,..)
- platí sa 5e / 75min.

 

Gymnastika sa tento týžeň v daných termínoch neuskutoční:

Utorok - nedostačujúci počet hráčov,  zrušené
Štvrtok - nedostačujúci počet hráčov, zrušené
Piatok - 13 prihlasených - BUDE, dostačujúci počet hráčov.

Poprosím rodičov, aby sa dohlasovali aj na ostatné termíny.

 

 

TRÉNERI:

Hlavný tréner: Mgr. Marek Michálek ( A+ licencia)
Tel: 0948 006 243, Mail: 
marek.michalek@azet.sk
Poprosím rodičov o výhradne mailovú komunikáciu, v prípade ospravedlnenia dieťaťa - píšte výlučne SMS!
Konzultačné hodiny budú po tréningovom procese. Časy vypíšem od ďalšieho týždňa. Ďakujem za pochopenie.

Asistenti: Jakub Kubiš, Roman Adamík

INFORMÁCIE:

- Žiadame dodržiavať zrazy na tréningy!
- Zákaz vstupu rodičom do šatní!
- Šatne (číslo šatne sa upresní).
- Kľúč od šatne berie vždy prvý - buď hlavný tréner alebo asistenti , nie dieťa!
- Na každý tréning je nutné mať so sebou karimatku a joggingovú al. teplákovú súpravu + čiapku, na strečingy a kompenzačné cvičenia.
- Bežecké tenisky sú taktiež nutnosť mať na každú rozcvičku prípadne (všeobecnú prípravu), buď ihrisko alebo rozcvičovňa.
- Po každom tréningu na ľade (špeciálna príprava) budú POVINNÉ strečingy.
- O meškaní, chorobe, neúčasti musí byť tréner informovaný!

máj 4, 2017, 10:28 poobede
1. Balek Daniel
2. Daubner Dominik
3. Dedík Martin
4. Glosíková Lea
5. Grančič Matej
6. Javor Branislav
7. Kovář Jaroslav
8. Kravec Samuel
9. Lepieš Peter
10. Macková Simona
11. Marton Richard
12. Meri Matej
13. Mislovič Filip
14. Petras Maxim
15. Rzounek Marko
16. Saňa Matúš
17. Surový Tobiáš
18. Šeleng Tomáš
19. Švenda Samuel Roman
20. Tomaščin Andrej
21. Valent  Viliam
22. Weinštuk Juraj
máj 4, 2017, 10:27 poobede
1 Behro Damian Lukas
2 Bernát Lucian
3 Borucký Samuel
4 Čillíková Júlia
5 Dedík Tomáš
6 Dostál Bruno Alan
7 Ďurčanský Adam
8 Fabri Adam 
9 Fedor Miroslav
10 Habla Jakub
11 Hájek Mojmír
12 Holúbek Dominik
13 Horňák Alex
14 Hric Martin Jozef
15 Husák Ondrej
16 Karkus Sebastian
17 Kopas Timur
18 Kozák Martin
19 Kozinets Petr
20 Majerský Tomáš
21 Mauer Martin
22 Obušek Adam
23 Obušek Šimon
24 Paulinyová Michaela Sophia
25 Pinte Jakub
26 Stankoven Matej
27 Volovár Matúš
apríl 30, 2017, 5:53 poobede

Gymnastické tréningy mladších žiakov do začatia prípravného obdobia sú nasledovne:  Pondelok 1. a 8.5. sa neuskutočnia, utorok 2. a 9.5.2017 sa uskutočnia podľa celosezónneho rozpisu gymnastických tréningov. Na novú sezónu, t.j. aj počas letnej prípravy sa budú zabezpečovať podľa vekových kategórií a rozpisu tréningov.

január 28, 2017, 10:49 poobede

PO: V O Ľ N O

UT: voľno / GYMNASTIKA zraz v gym. telocvični vchod medzi Kauflandom a tanečným štúdiom pri zastávke autobusu Lipského o 13.50 hod., 14:00 - 15:15 hod.

ST: zraz o 05:30 hod, špeciálna príprava 06:00 - 07:00 hod.

ŠT: zraz o 15:50 hod., všeobecná príprava 16:00 - 17:15 hod., telocvičňa Karola Adlera 5, prosím, priniesť si florbalovú hokejku

PI: zraz o 14.15 hod., všeobecná príprava 14.30 - 15.15 hod., špeciálna príprava 15.45 - 16.45 hod. + strečing

SO: V O Ľ N O

NE: V O Ľ N O

 
október 30, 2016, 7:33 poobede

PO: V O Ľ N O

UT: V O Ľ N O

ST: zraz o 14:00 hod., špeciálna príprava 14:45 - 15:45 hod., všeobecná príprava 16:00 - 16:45 hod.

ŠT: zraz o 15:50 hod., všeobecná príprava 16:00 - 17:15, telocvičňa Karola Adlera 5, prosím, priniesť si florbalovú hokejku

PI: zraz o 5:30 hod., špeciálna príprava 6:00 - 7:00 hod.

SO: V O Ľ N O

NE: V O Ľ N O

 
september 4, 2016, 12:38 poobede

POZNÁMKA 1: Tréningovú jednotku v štvrtok a v nedeľu absolvuje každá kategória jednotlivo. Príklad: Ak bude mať kategória MŽ5 telocvičňu vo štvrtok, tak v nedeľu nemá tréningovú jednotku na ľade. Tým pádom má kategória MŽ6 vo štvrtok voľno a v nedeľu má tréningovú jednotku na ľade. Ďalší týždeň naopak.

POZNÁMKA 2: Hráči, ktorí absolvujú všetky tréningy svojej vekovej kategórie, sa môžu zúčastniť individuálnych tréningov v pondelok (korčuliarsky), utorok (strelecký), streda (delený-obrancovia,útočníci) v čase od 13.30 do 14.30 hod. Bližšie info nájdete tu: http://www.hoba.sk/node/6381

POZNÁMKA 3: Nominácia na ligový zápas bude zverejnená vždy vo štvrtok. Neúčasť nenominovaných hráčov na piatkovom tréningu sa zohľadní v nominácii na nasledujúci týždeň.
august 3, 2016, 2:53 poobede